SlužbyPro Logo
Jak oživit dřevěný nábytek?

Když venku teploty stoupají, je na čase začít přemýšlet o venkovním nábytku. Spíše než nákup nového venkovního nábytku, možná budete chtít zkusit oživit starý nábytek, který již vlastníte. Můžete buď využít naší služby Hodinového manžela a nebo zkusit se s tím poprat sami.

Když venku teploty stoupají, je na čase začít přemýšlet o venkovním nábytku. Spíše než nákup nového venkovního nábytku, možná budete chtít zkusit oživit starý nábytek, který již vlastníte. Můžete buď využít naší služby Hodinového manžela a nebo zkusit se s tím poprat sami. Seznamte se s několika účinnými tipy. 

1. Omyjte nábytek mýdlovou vodou

Teplá mýdlová voda je základ. Nejprve všechen nábytek omyjte a pak můžete pokračovat dál. 

2. Odstraňte starou barvu

Pokračujte seškrábáním staré odloupané barvy. Než se však do této činnosti pustíte, rozmístěte okolo nábytku staré noviny, které zabrání zbytečnému zaneřádění prostoru kolem. 

3. Brusný papír nebo písek

Po seškrábání staré barvy je potřeba povrch nábytku opět vyhladit a zabit ho nerovností. K tomu dokonale poslouží brusný papír nebo speciální písek na dřevný nábytek. Ošetřený nábytek bude hladký a čistý a hlavně připravený na další natírání. 

4. Natírání

Konečně prostor pro trochu kreativity. Nejprve vyberte vhodný nátěr, který barevně ladí s okolím a nebo, který se vám prostě líbí. A můžete začít natírat. Vhodné je aplikovat minimálně 2 vrstvy nátěru. Volit také můžete mezi barvami ve spreji, které se rychleji aplikují a nebo klasickým nátěrem, který je třeba aplikovat štětcem. 

5. Doplňky na konec

Jako završení práce stačí už jen zvolit ty správné doplňky, které doladí vzhled vašeho nábytku a je hotovo. Polštáře, deky, vázy - to vše dotvoří tu pravou atmosféru.

Říkáte si, že je to přece jen moc práce? Nevadí, zavolejte nám a ušetřete si čas i námahu. Hodinový manžel vše zvládne za vás. 

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání