SlužbyPro Logo
Extrémní znečištění

Překvapuje vás, jak rychle se dovede interiér vašeho auta zašpinit? Není třeba ale zoufat nebo se nutit do "špinavé" práce, kterou čištění extrémně znečištěného vnitřku vozu bezesporu je.

Obraťte se na nás, protože v rámci naší služby čištění interiéru vozu se rádi postaráme i o extrémně znečištěný interiér. Rádi uvítáme jakákoli vaše specifická přání a požadavky, aby bylo čištění přesně odpovídající vašim představám.

Každopádně nezapomínáme na vysátí prachu speciálním kartáčem, důkladné kartáčování včetně odstranění vlasů a chlupů, odstraňování skvrn, fleků i hlubších nečistot, vakuové čištění a šamponování textilií nebo nanesení antišpinivé impregnace na sedačky. Samozřejmostí pro nás je odstranění pachů a provonění textilií. Vaše auto bude čisté a suché do 45 minut od vyčištění. Těšte se na cesty a radost z jízdy v provoněném a luxusně vyčištěném interiéru!

Vaše výhody

  • dokonale čisté auto bez vlastní námahy a zašpinené
  • detailní hloubkové čištění interiéru i exteriéru auta
  • kvalitní kartáčování a vyčištění špatně odstranitelných nečistot
  • ošetření materiálů sedaček
  • zabránění dalšímu rychlému znečištění 
  • provonění interiéru a možnost s autem odjet už za 45 minut po čištění
     

Jak to děláme

Čištění automobilů při extrémním znečištění je pro naši firmu oblíbenou doplňkovou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. S naší agenturou MAIDS CZ  máte o komplexní hloubkové vyčištění sedačky postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte automobil opravdu důkladně vyčištěnu a naimpregnovánu. 

Na čištění automobilů je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid sedaček jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Služby čištění automobilů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání