SlužbyPro Logo
Impregnace sedaček a výplní

Nemůžete už dále snést zašpiněné sedačky vašeho vozu a rozhodli jste si je nechat vyčistit? Podpořte tento správný krok impregnací sedaček a jejich výplní, určitě nebudete litovat!

Mnohdy nám to ani nepřijde, ale právě impregnace udrží vyčištěný stav autosedaček dlouhodobě, protože nová nečistota se usazuje jen na jejich povrchu a neproniká do vnitřku vláken. Je tak jednoduché ji setřít nebo vysát, a není hned potřebné další čištění.

Impregnaci autosedaček a jejich výplní vám zajistíme v rámci služby čištění interiéru aut. Časově se vám maximálně přizpůsobíme, dorazíme za vámi domů nebo do práce a mezi tím, co vy si budete užívat volný čas nebo pracovat, se postaráme o váš vůz tak, že už jen přijdete k hotovému.

Svěřte se do našich rukou a vyrazte na další cestu vaším autem v dokonale čistých a voňavých sedačkách.
 

Vaše výhody

  • dokonale vyčištěné sedačky a výplně
  • šetrná péče o jejich materiály
  • zamezená dalšímu rychlému znečišťování a ulpívání nečistot
  • ochrana před poškozením
  • čisté a hygienické sedačky
  • rychlé a kvalitní čištění bez nutnosti čekání na uschnutí sedaček
     

Jak to děláme

Impregnace sedaček a výplní auomobilů je pro naši firmu oblíbenou doplňkovou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Se Službami pro Vaše pohodlí  máte o komplexní hloubkové vyčištění sedačky postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte automobil opravdu důkladně vyčištěnu a naimpregnovánu. 

Na impregnaci sedaček a výpní je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid sedaček jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Služby čištění automobilů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání