SlužbyPro Logo
Program Basic

Nachází se interiér vašeho auta v poměrně dobrém stavu, jen máte pocit, že už by nějaké to čištění přeci jenom ocenil? Potom zvolte program Basic. V rámci toho programu vám zajistíme základní péči, kterou potřebuje i to nejlépe udržované auto. Neváhjete, seznamte se s programem Basic a udělejte z něj tradici v péči o auto.

Při Basic programu se zaměříme na kompletní vysátí interiéru včetně kufru. Neopomíjíme ani oboustranné čištění oken a zrcátek, protože především dobrý výhled z auta je pro bezpečnost tím nejdůležitějším. Dbáme na vaši maximální bezpečnost a pohodlí při cestování i na to, abyste mohli s klidným svědomím koholi kamkoli dovést nebo odvést.

Těšte se na předání auta, které má za sebou základní avšak nutnou péči. Uvidíte, že jízda s ním hned bude příjemnější.

Vaše výhody

  • dokonale čisté auto bez námahy
  • rychlé čištění bez nutnosti na auto řadu odin čekat
  • specialisté dorazí přímo za Vámi domů nebo do práce
  • větší bezpečnost jízdy díky dokoale čistým sklům
  • finanční úspora díky nižší spotřebě čistého vozu
  • detailní vysátí interiéru i kufru

Jak to děláme

Čištění automobilů v programu Basic je pro naši firmu oblíbenou doplňkovou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Se Službami pro Vaše pohodlí  máte o komplexní hloubkové vyčištění sedačky postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte automobil opravdu důkladně vyčištěnu a naimpregnovánu. 

Na čištění automobilů je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid sedaček jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Mytí a čištění automobilů  zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání