SlužbyPro Logo
Impregnace

Nechat si vyčistit sedačky a nevyužít služby impregnace, je jako dát si nedělní oběd bez dezertu. Impregnace sedaček a čalounění je dost možná nejdůležitější část celého čištění.

Impregnace pomáhá udržet vyčištěný materiál čistý výrazně delší dobu, šetří vaši peněženku a přispívá k dobrému pohodlí. Pokud už jste se rozhodli pro čištění čalounění, určitě nezapomeňte i na závěrečnou impregnaci. Věřte, že nebudete litovat. Vyčištěné vlákno sedačky je totiž navíc chráněno speciální vrstvou, které zamezuje pronikání nečistot a dokonce usnadňuje čištění. Nečistoty se tak drží jen na povrchu a nepronikají dovnitř vláken. Takové nečistoty tak lze snadno setřít nebo vysát.

 

Vaše výhody

  • dlouhodová výdrž a zachování čistoty
  • oddálení nutnosti dalšího čištění
  • zamezení zanášení a špinění čalounění
  • ochrana před poškozením materiálu
  • finanční úspora za další čištění
  • kvalitní a profesionální odvedení práce

Impregnace sedaček, křesel, židlí

Impregnace sedaček a židlí je velmi důležitá. Pomáhá udržet vyčištění vlákna a povrchu sedačky výrazně delší dobu, jelikož vyčištěné vlákno sedačky je ochráněno vrstvou molekul, které obalí jádro vlákna a zamezí tak pronikání nečistot do vlákna potahové látky sedačky a je mnohem snadnější na čištění a údržbu, jelikož všechny nečistoty po dobu trvání impregnace ulpívají na povrchu sedačky a lze je setřít či odsát.

Impregnace na sedačky Dr. Schutz se aplikuje ihned na vlhký povrch sedačky, aby dostatečně prostoupila do vnitřku otevřeného a vyčištěného vlákna a mohla vytvořit účinnou ochranu vlákna. Doba vyschnutí po čištění a impregnaci sedačky je cca 4-6 hodin. Vždy to záleží na větranosti prostoru. Během procesu schnutí nedoporučujeme sedačku používat. 

Vyzkoušejte jednou a uvidíte, že bez impregnace se prostě neobejdete.

Impregnace metodou Wagner

Metoda WAGNER© se zakládá na tryskovém šetrném postřiku s regulací síly tlaku postřiku impregnace pro vysoce účinnou penetraci přímo do vlákna textílie.

Impregnaci textílií provádíme prostřednictvím vysoce profesionálních kvalitních výrobku NANOENERGY©, BAYGARD™ nebo Care Tex RM™a dosáhneme pokrytí každého vlákna koberce ochranným filmem, zamezíme slepení vlákna koberce a vytvoříme důkladnou impregnační vrstvu, díky které budou nečistoty ulpívat na povrchu.

Naše firma je připravena do 48-mi hod od objednávky zajistit kvalitní hloubkovou impregnaci vyčištěných textilních materiálů metodou NANOENERGY© a BAYGARD™, která je šetrná a vhodná i na přírodní textilní materiály.

Impregnace metodou BAYGARD

Impregnace BAYGARD™ je především protišpinivou dlouhodobou impregnací a ochranou textilních podlahovin, koberců, sedaček a čalouněného nábytku. Impregnace obalí vlákno neviditelným ochranným filmem. Nečistota se nezachytí na vlákně a může být účinně vysáta. Výsledkem je čistý, barevně jasný, nezašedlý povrch.

BAYGARD™ stabilizuje vlákno a podpoří jeho přirozenou regeneraci. Deformacím a zplstnatění vlákna na kobercích bude tímto zamezeno, sešlapání a vytváření vychozených cestiček omezeno. Při mokrém čištění hustého a vysokého vlákna je zamezeno tvoření tzv. „efektu beránčí kůže“. Výsledkem je ochrana před šednutím.

BAYGARD™ zůstává stálý při vysávání prachu a při mechanickém zatížení (např. ochození) až do 3 let. Jasnou výhodou je přímá a okamžitá aplikace této impregnace na vlhký a vyčištěný povrch materiálu bez jakékoliv nutnost čekání, než-li povrch vyschne. Tato impregnace nemá tak vysokou odolnost proti polití tekutinou jako impregnace metodou NANOENERGY©.

Nano impregnace NANOENERGY DURATEX™

Nano impregnace NANOENERGY DURATEX™ je impregnace na vodní bázi pro textílie z přírodních a umělých vláken. Texlílie, které jsou ošetřeny impregnací DURATEX™ mají dokonalou ochranu vůči všem typům různých nečistot a hlavně proti tekutinám. Tato impregnace se aplikuje pouze do vyčištěného a suchého materiálu!

Nanoimpregnací DURATEX™ je vlákno obaleno neviditelným ochranným filmem, který mu dodává silně hydrofobní vlastnost. Díky změně p

Nano impregnace DURATEX™ má vynikající přilnavost na všechny druhy látek z přírodních a umělých vláken, čalouněné sedací soupravy, koberce, oblečení, potahy autosedadel, plátěné střechy kabrioletů a mnoho jiného.

Nano impregnace vždy probíhá v neředěném stavu. Impregnovaný materiál musí být dostatečně nasycen (dokonale vlhký) proto používáme na hutnější materiály či větší plochy patentovaný strojní systém WAGNER©. Po kompletním zesíťování, které probíhá 24 hodin, je impregnace spojena s materiálem a dostává svůj plný ochranný účinek. Na obzvláště zatěžovaná místa provádíme aplikaci dvakrát. Opakováním se účinek produktu vylepšuje. Před používáním je doporučeno naimpregnovaný materiál minimálně 4 hodiny, podle možnosti přes noc, zaschnout.

Jak to děláme?

Impregnace povrchů je pro naši firmu každodenní službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Se Službami pro Vaše pohodlí  máte o komplexní hloubkové vyčištění sedačky postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte sedačeku opravdu důkladně vyčištěnu a naimpregnovánu. 

Na impregnaci povrchů je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid sedaček jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Služby čištění a impregnace sedaček a čalounění zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník čištění čalounění

Položka Cena
Mokré extrakční čištění 130 Kč / sedací místo
Parní hloubkové čištění 269 Kč / sedací místo 
Suché pěnové vakuové čištění 150 Kč / sedací místo 
Impregnace, nano impregnace od 100 / sedací místo 
Aromatizace & bakteriální ochrana od 85 Kč / sedací místo

Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým klientům sazbu 15% DPH  a firmám 21% DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání