SlužbyPro Logo
Aromatizace koberců

Milujete svěží vůni domova, ale zároveň žijete s domácími mazlíčky a veškeré Vaše snahy o odstranění nepříjemných pachů z koberců končí nezdarem? Je tu konec Vašich marných snah! Využijte naši službu aromatizace koberců. Naše Antibakteriální aromatizace pronikne hluboko do nitra vlákna vyčištěného koberce a zanechá příjemnou svěží vůni.

Čištění zároveň působí také antibakteriálně, a to po dobu 2-3 měsíce od provedení aromatizace textilií a povrchu materiálů. Skvěle tak zatočíte s veškerou nečistotou, mastnotami a roztoči, kteří se v kobercích drží. A navíc váš domov získá krásnou vůni, že ani bytový parfému nebude zapotřebí.

Už žádné rušení návštěv z důvodu obav z nepříjemných pachů. I váš domov může být voňavým a bezpečným, a to i v případě, že s vámi žijí domácí mazlíčkové. Co víc si přát?

Vaše výhody

  • dokonalé provonění koberců
  • odstranění nepříjemných pachů i po domácích mazličcích
  • dlouhá výdrž příjemné vůně - 2-3 měsíce
  • díky antibakteriální aromatizaci odstranění všech roztočů, bakterií a škodlivin
  • bezpečný domov podporující Vaše zdraví
  • garance spokojenosti

STAR EXTRA CARE™

Nedaří se Vám Váš koberec či Vaši sedací soupravu zbavit nepříjemných pachů? Jsou Vaši zvířecí mazlíčci zvyklí spát na Vaší sedačce či koberci? Potřebujete svůj koberec či sedačeku ochránit proti bakteriím, roztočům a jiným nepříjemnostem? Doproručujeme Vám provést antibakteriální ošetření a aromatizaci koberce, sedačky, matrace či jiného kusu interiérového doplňku metodou STAR EXTRA CARE™.

Speciálními vonnými antibakteriálními osvěžovači STAR EXTRA CARE™ zbavíme Váš koberec, Vaši sedačeku či matraci nepříjemných pachů a bakterií. Antibakteriální aromatizace STAR EXTRA CARE™ prostupuje hluboko do vnitřku vyčištěného vlákna koberce, sedačky, matrace či jiného textilního materiálu a zanechává po sobě příjemnou svěží vůni včetně antibakteriální ochrany povrchu materiálu. Doba antibakteriálního působení je cca 2-3 měsíce od provedení aromatizace textilií a povrchu materiálů.

Jak to děláme

Aromatizace koberců je pro naši firmu dlouholetou praxí. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. S naší agenturou MAIDS CZ  máte o komplexní hloubkové vyčištění koberce  postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte koberce opravdu důkladně vyčištěny a provoněny. 

Na aromatizaci koberců je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid koberců jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Čištění a aromatizaci koberců zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Čištění koberců

Položka Cena
Klepání koberce elektro klepacím kartáčem 16 Kč / m2*
Mokré-extrakční čištění koberců 22 Kč / m2*
Vakuové rotační čištění koberců 45 Kč / m2*
Parní čištění koberců 60 Kč / m2*
Suché pěnové čištění koberců 60 Kč / m2*
Horkovodní pěnové - vakuové čištění koberců 95 Kč / m2*
Impregnace koberce od 80 Kč / m2

Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým klientům sazbu 15% DPH  a firmám 21% DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání