SlužbyPro Logo
Suché čištění koberců

Díváte se denně na své koberce, které už nutně potřebují vyčistit a přemýšlíte nad tím, jak to jen provést? Když je potřebujete stále užívat? Nebo se Vám nechce koberce rolovat, odvážet na čištění a pak je znovu v bytě umisťovat? Hoďte tyto otázky za hlavu a seznamte se se suchým čištěním koberců, které je trendem v oblasti čištění koberců.

Suché čištění koberců jsme schopni vám obratem zajistitt. Pošleme za vámi naše odborníky na čištění, a věřte, že pojem suché čištění myslíme doopravdy. Po koberci se budete moci projít ihned po čištění. Navíc za vámi dorazíme až domů, takže žádné stěhování nábytku, uvolňování koberců a odvážení do čistírny se s námi nekoná.

Suché čištění koberců je opravdu důkladné, vlákna koberce se vyčistí až do hloubky, a zároveň je i ekologické. Žádné zbytečné ztráty času a čekání - díky suché metodě můžete začít koberec ihned užívat.

Vaše výhody

 • rychlé čištění bez nutnosti čekání na uschnutí koberce
 • důkladné čištění do hloubky vlákna
 • ekologické a šetrné čištění
 • maximální šetrnost vůči materiálům
 • odstranění všech nečistot a roztočů
 • záruka maximální spokojenosti

Suché čištění koberců metodou CarpetLife™

Suché čištění koberců je ekologicky šetrné řešení hloubkového čištění koberců včetně časové efektivity z hlediska okamžitého pochozího povrchu a to ihned po vyčištění., Námi používaná metoda CarpetLife™ je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění různých typů koberců např. zátěžových , koberců s krátkým chlupem od malých ploch až po velké objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie a vody. Stačí nám jen přírodní čistící granulát.

Naším cílem je zajistit co nejefektivnější vyčištění koberců a kobercových podlah, suchou cestou včetně bezpečného provedení čištění koberců s ochranou datových sítí v podlahách ekologicky šetrnou metodou CarpetLife™ pracující výhradně s přírodními čistícími složkami. Čištění koberců suchou cestou jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky dle Vašich potřeb a přání.

Suché čištění textilních koberců naší firmou probíhá podle směrnic asociace SOTEX©, součástí nadnárodní asociace GINETEX - asociace pro označování, ošetřování a údržby textilu pro prováděcí firmy.

Suché čištění koberců provádíme pro tyto typy koberců do výšky vlasu 10mm:

 • Umělé koberce
 • Zátěžové koberce
 • Koberce z krátkým chlupem (nikoliv z dlouhým)
 • Koberce z kombinovaného materiálu (umělé & přírodní vlákno)
 • Velurové koberce
 • Syntetické koberce
 • Smyčcové koberce s nízkým chlupem

Tato metoda suchého čištění koberců není vhodná pro hrubé smyčkové koberce, Shag, mořské trávy, rýžových vláken, papíru a bavlny. Použitelnost na vpichované koberce, kugelgarn, berber, vlněné a sisalové koberce je možná, je nutno ovšem vyzkoušet vždy u konkrétního objektu a typu koberce.

Suché čištění koberců metodou CarpetLife™ nebo-li pomocí vlhkého přírodního granulátu/prášku je v současné době tou nejpokročilejší metodou čištění koberců přírodní cestou. Podíváme-li se na všechny metody čištění koberců, tj. mokré extrakční čištění, šamponování, čištění pěnou nebo speciálním padem a čištění suchým granulátem, vyniká mezi nimi právě ta posledně jmenovaná – suché čištění přírodním granulátem. Tato metoda není běžně rozšířena a o všech výhodách spojených se suchým čištěním koberců se toho příliš neví.Suché čištění koberců je ekologicky šetrné řešení hloubkového čištění koberců včetně časové efektivity z hlediska okamžitého pochozího povrchu a to ihned po vyčištění., Námi používaná metoda CarpetLife™ je špičkou ve svém oboru a to především z hlediska efektivity a účinnosti čištění různých typů koberců např. zátěžových , koberců s krátkým chlupem od malých ploch až po velké objekty bez jakékoliv úklidové a čistící chemie a vody. Stačí nám jen přírodní čistící granulát.

Naším cílem je zajistit co nejefektivnější vyčištění koberců a kobercových podlah, suchou cestou včetně bezpečného provedení čištění koberců s ochranou datových sítí v podlahách ekologicky šetrnou metodou CarpetLife™ pracující výhradně s přírodními čistícími složkami. Čištění koberců suchou cestou jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky dle Vašich potřeb a přání.

Jak to děláme?

Suché čištění koberců je pro nás dlouholetou praxí. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a čištění koberců od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. S naší firmou MAIDS CZ  máte o komplexní hloubkové vyčištění koberce  postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte koberce opravdu důkladně vyčištěny a provoněny. 

Na suché čištění koberců je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na čištění a úklid koberců jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

 

Dostupnost služby

 • Služby čištění koberců a čalounění zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
 • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Čištění koberců

Položka Cena
Klepání koberce elektro klepacím kartáčem 16 Kč / m2*
Mokré-extrakční čištění koberců 22 Kč / m2*
Vakuové rotační čištění koberců 45 Kč / m2*
Parní čištění koberců 60 Kč / m2*
Suché pěnové čištění koberců 60 Kč / m2*
Horkovodní pěnové - vakuové čištění koberců 95 Kč / m2*
Impregnace koberce od 80 Kč / m2

Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým klientům sazbu 15% DPH  a firmám 21% DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání