SlužbyPro Logo
Mytí oken, čištění rámů dřevěných oken

Dřevo je nádherný materiál, který je hojně využíván i na okna a jejich rámy. Pokud chcete co nejdéle udržet dobrý stav dřevěných rámú, obraťte se na nás. Vaše okna a jejich rámy dokonale vyčistíme a naimpregnujeme, čímž zvýšíme i jejich životnost.

Právě impregnace totiž zajistí prodloužení životnosti dřevěných rámů a oživí jejich materiál. Rychlou práci a šetrné zacházení nechte na našich specialistech a těšte se jen na rámy v dokonalém stavu, které všechnu nečistotu a vodu spolehlivě odpudí. Dřevo je módní i tradiční přírodní materiál, tak si jej užívejte co nejdéle.

V rámci spolupráce s námi Vám garantujeme naprostou spokojenost, stejně jako otevřenost vůči veškerým vašim přáním a požadavkům. Zajímá vás proce impregnace a v čem jsou její výhody? Neostýchejte se nás zeptat. Jsme tu pro vás!

Vaše výhody

 • prodloužení životnosti materiálů
 • finanční úspora za případnou výměnu rámů
 • dokonale čistá a ošetřená okna i rámy
 • snížení znečišťování oken
 • garance maximální spokojenosti
 • rychlá a kvalitní práce našich specialistů

Jak to děláme

Mytí oken, čištění a impregnace dřevěných rámů, parní čištění rámů a odstranění plísní, čištění parapetů, čištění žaluzií - hliníkových, dřevěných, bambusových, textilních ve vertikálním či horizontálním provedení, čištění předokenních rolet zajistíme prostřednictvím profesionální úklidové okenní techniky VILEDA, BAYERSAN a KARCHER a speciálních čistících, impregnačních prostředků. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Námi používané metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Mytí oken, mytí střešních oken, výškové mytí oken metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí. Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Jsme držiteli certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Mytí oken a čištění rámů dřevěných oken

 • očištění okenních rámů včetně parapetů mýdlovým čističem na dřevo
 • ošetření  a impregnace balzámem HOLZBALZAM – uzavření mikroskopických trhlin a pórů
 • oživení barev a vyšisovaných míst speciální politurou na dřevo POLIBOY
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí
 • Pro kvalitní mytí oken  prostor a domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.
 • Mytí oken a antibakteriální úprava prostřednictvím prostředků a tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Dostupnost služby

 • Služby mytí a impregnace oken zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
 • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník mytí oken, čištění rámů a čištění žaluzií

Položka Cena 
Mytí oken, čištění rámů a žaluzií 250 Kč / hod *
Větší plochy 15 Kč / m2
Impregnace oken a rámů 85 Kč / m2 *
Doprava 300 Kč **

* cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
** v rámci Prahy a regionálních poboček

Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.