SlužbyPro Logo
Čištění žaluzií

Okenní žaluzie jsou nejen módním a estetickým, ale i velmi praktickým doplňkem téměř každého okna. Mírnou nevýhodou se na první pohled může zdát jejich zachytávání prachu a nečistot. Vše se dá ale řešit, protože žaluzie se dají velmi účinně čistit.

Ozvěte se nám ještě dnes a my vám vysvětlíme, co pro vás a pro vaše žaluzie můžeme udělat. Jakékoli přání, požadavek a dotaz jen vítáme a při práci Vám vycházíme maximálně vstříc. Čištění žaluzií provedeme rychle a účinně, obnovíme jejich původní vzhled a po nečistotě nebude ani známky. Zbavte se nepříjemné a nepohodlné práce a jejich čištění nechte na nás. 

Žaluzie mají splňovat i funkci dekorace, přesvědčte se s námi, že tomu tak skutečně je. Možná vás pohled na vyčištěné žaluzie mile překvapí a motivuje pro koupi dalších. Uživejte si veškeré možnosti, které vám žaluzie nabízí.

Vaše výhody

 • čisté a ošetřené žaluzie bez námahy
 • dokonale vyčištěná i špatně přístupná místa
 • odstranění starších nebo usazených nečistot
 • šetrný přístup k materiálům žaluzií
 • obnova původní barvy a lesku žaluzií
 • poztiva pro Vaše zraví díky odstranění usazeného prachu

Jak to děláme?

Čištění žaluzií - hliníkových, dřevěných, bambusových, textilních ve vertikálním či horizontálním provedení, mytí oken, čištění a impregnace rámů, parní čištění rámů a odstranění plísní, čištění parapetů, čištění předokenních rolet zajistíme prostřednictvím profesionální úklidové okenní techniky VILEDA, BAYERSAN a KARCHER a speciálních čistících, impregnačních prostředků. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Námi používané metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Mytí oken, mytí střešních oken, výškové mytí oken metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí. Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Jsme držiteli certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Čištění vertikálních / horizontálních žaluzií

 • osátí prachu speciální kartáčem „Prachosaj“, jenž se dostane do všech záhybů žaluzií
 • očištění a odmaštění žaluzií
 • vyleštění povrchu a lamel žaluzií
 • vakuové čištění textilních vertikálních žaluzií
 • vysokotlaké čištění předokenních rolet, ruční čištění rolet

Pro kvalitní mytí oken a žaluzií domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

 

Mytí oken a antibakteriální úprava prostřednictvím prostředků a tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Dostupnost služby

 • Služby čištění žaluzií zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
 • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník mytí oken, čištění rámů a čištění žaluzií

Položka Cena 
Mytí oken, čištění rámů a žaluzií 250 Kč / hod *
Větší plochy 15 Kč / m2
Impregnace oken a rámů 85 Kč / m2 *
Doprava 300 Kč **

* cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
** v rámci Prahy a regionálních poboček

Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání