SlužbyPro Logo
Mytí oken, čištění rámů hliníkových oken

Pokud jste majiteli oken s hliníkovými rámy a záleží vám na jejich vzhledu a dlouhé výdrži, jste na našem webu naprosto správně. V rámci našich služeb pro Vaše pohodlí vám rádi poskytneme i mytí a čištění hliníkových oken a rámů.

Netrapte se obavami, zda půjde s vašimi hliníkovými rámy něco udělat a důvěřujte nám. Díky impregnaci rámů zušlechtíme jejich materiál, který zároveň oživíme a dokonce jej ochráníme před nánosy vody, nečistot i chemikálií.

Spojte se s námi a věřte, že pro vaše okenní rámy děláte maximum. Šetrnost, ale zároveň účinnost a důkladnost charakterizuje naše služby. O tom se budete moci brzy přesvědčit. A abyste měli maximální konrolu, co vše s vašimi rámy během jejich čištění děje veškerý postup vám pečlivě představíme. Víme, že budete maximálně spokojeni.

Vaše výhody

 • dokonale čistá a ošetřená okna a rámy
 • prodloužení životnosti materiálů
 • finanční úspora za případné další čištění nebo měnění rámů
 • pomalejší znečišťování a zanášení
 • ochrana před chemikáliemi a vlivy prostředí
 • maximální péče a důkladné hloubkové čištění

Jak to děláme?

Mytí oken, čištění a impregnace dřevěných rámů, parní čištění rámů a odstranění plísní, čištění parapetů, čištění žaluzií - hliníkových, dřevěných, bambusových, textilních ve vertikálním či horizontálním provedení, čištění předokenních rolet zajistíme prostřednictvím profesionální úklidové okenní techniky VILEDA, BAYERSAN a KARCHER a speciálních čistících, impregnačních prostředků. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Námi používané metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Mytí oken, mytí střešních oken, výškové mytí oken metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí. Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Jsme držiteli certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Mytí oken a čištění rámů hliníkových oken

 • očištění okenních rámů včetně parapetů speciálním čističem FENOSOL na hliníkové povrchy• rámů ošetření  a impregnace balzámem FENOSOL AL-EMULSE  – oživení povrchu
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostí

Pro kvalitní mytí oken  prostor a domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

Mytí oken a antibakteriální úprava prostřednictvím prostředků a tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Dostupnost služby

 • Služby mytí a impregnace oken zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
 • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník mytí oken, čištění rámů a čištění žaluzií

Položka Cena 
Mytí oken, čištění rámů a žaluzií 250 Kč / hod *
Větší plochy 15 Kč / m2
Impregnace oken a rámů 85 Kč / m2 *
Doprava 300 Kč **

* cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
** v rámci Prahy a regionálních poboček

Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání