SlužbyPro Logo
Plastová okna

Vlastníte nová plastová okna a chcete prodloužit jejich životnost a zachovat stále nový vzhled? Řešení pro vás představuje impregnace oken, kterou Vám rádi poskytneme.

Ani plast totiž nepředstavuje problém při impregnování oken a jejich rámů. Při impregnaci využíváme nanotechnologii, takže jakékoli obavy z narušení rámů oken mohou jít stranou. Naopak, impregnace zajistí jejich vyšší životnost a trvanlivost a vytvoří ochranu proti poškození nečistotami, vodou, UV-zářením a ochranu proti chemikáliím.

Plastová okna nepatří mezi nejlevnější záležitost, proto chraňte jejich životnost, jak jen to jde. Jednou z velice účinných možností je právě impregnace rámů plastových oken. Víme, že nebude litovat.

Zavolejte nám ještě dnes a zjistěte o impregnaci oken vše co potřebujete.

Vaše výhody

 • prodloužení životnosti oken
 • zásadní finanční úspora
 • ochrana oken před nepříznivými vlivy počasí a chemikálií
 • snížení frekvence znečištění a zašpinění oken
 • méně časná nutná údržba
 • dokonalý výhled z oken

Jak to děláme?

Mytí oken, čištění a impregnace dřevěných rámů, parní čištění rámů a odstranění plísní, čištění parapetů, čištění žaluzií - hliníkových, dřevěných, bambusových, textilních ve vertikálním či horizontálním provedení, čištění předokenních rolet zajistíme prostřednictvím profesionální úklidové okenní techniky VILEDA, BAYERSAN a KARCHER a speciálních čistících, impregnačních prostředků. Čištění a úklid je vždy prováděn pečlivě proškolenými pracovníky naší firmy.

Námi používané metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Mytí oken, mytí střešních oken, výškové mytí oken metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí . Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Jsme držiteli certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Mytí oken a čištění rámů plastových oken

 
 • očištění okenních rámů včetně parapetů
 • odstranění zatavených ochranných fólií
 • oživení silně zašlých povrchů
 • oživení okenních rámů renolitovou fólií imitující dřevěné povrchy
 • odmaštění skel a odstranění mušinců
 • impregnace skel speciálním leštícím přípravkem s následnou vodoodpudivostíočištění okenních rámů včetně parapetů

Pro kvalitní mytí oken  prostor a domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

Mytí oken a antibakteriální úprava prostřednictvím prostředků a tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Dostupnost služby

 • Služby mytí a impregnace oken zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
 • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník mytí oken, čištění rámů a čištění žaluzií

Položka Cena 
Mytí oken, čištění rámů a žaluzií 250 Kč / hod *
Větší plochy 15 Kč / m2
Impregnace oken a rámů 85 Kč / m2 *
Doprava 300 Kč **

* cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
** v rámci Prahy a regionálních poboček

Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání