SlužbyPro Logo
Čištění dřevěných podlah

Nejoblíbenějšími typy podlah jsou dřevěné podlahy. Vůně dřeva a krásná přírodní textura je v interiéru skutečně působivá. Ani dřevo ale není trvale odolné proti zašpiněn a ztrátě původní barvy a lesku.

Pokud přemýšlíte o tom, jak vrátit vaší dřevěné podlaze původní stav, zbavit jí fleků nebo hloubkově vyčistit, neváhejte a zavolejte nám. Rádi vám obratem zajistíme čištění dřevených podlah. Ušetříte tak vaší energii, čas i peníze. Jen nám sdělíte vaše přání a my se hned pustíme do práce. Zašlé dřevěné podlaze tak dokážeme vrátit její původní stav a barvu, zbavit ji nevábného vzhledu, odstranit nečistoty, fleky a špínu a navíc ji zakonzervovat a naimpregnovat.

Při čištění podlah dbáme na preciznost, ale také na šetrnost. Nemusíte se obávat poškrábání podlahy nebo poničení laku při jejím ošetření. U každé dřevené podlahy vycházíme z jejího materiálu a aktuální stavu. Těšte se na krásně zrenovovanou, čistou, voňavou podlahu a na její dlouhodobě dobrý stav.

Vaše výhody

  • obnova přirozených vlastností dřeva
  • hloubkové důkladné čištění a mytí
  • šetrný přístup k materiálu
  • renovace a prodloužení životnosti materiálu
  • rychlé a pečlivé čištění
  • práce odvedená profesionály s dlouhodobou praxí

Jak to děláme?

Čištění dřevěných podlah je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že s naší agenturou MAIDS CZ  máte o komplexní úklid a čištění podlah máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu i za jediný den.

Na čištění dřevěných podlah je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Čištění a renovaci povrchů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.