SlužbyPro Logo
Čištění dlažeb a spár

Dlažba patří zejména v chodbách a na terasách mezi nejpoužívanější materiál. A i při pravidelné péči nikdy stoprocentně nezabráníme nanášení a usazování nečistot.

Neztrácejte tak zbytečně svůj volný čas mytím a čištěním dlažby a raději se obraťte na nás. V rámci služeb pro vaše pohodlí vám rychle zprostředkujeme i čištění dlažeb, a to včetně spár, protože právě ve spárách se drží nejvíce nečistot.

Naši odborníci se rychle a kvalitně postarají o Vaši dlažbu jak v chodbách bytů i domů, tak i o venkovní zámkové dlažby. Z vašich dlažeb dokážeme odstranit jakoukoli nečistotu a jinou vadu na kráse - vodní kámen, skvrny, fleky, zašpiněné spáry. 

Dlažbu při čištění zároveň i renovujeme a navracíme jí původní stav a vzhled, zašpiněné spáry účinně bělíme a společně s dlažbou desinfikujeme. 

Vaše výhody

  • odvedení nepříjemné a náročné práce za Vás
  • dokonalé čištění dlažeb a zejména špatně přísupných spár
  • odstranění i starších a usazených nečistot
  • ochrana materiálu před dalším rychlým znečištěním
  • práce provedena specialisou s dlouhodobými zkušenostmi
  • čištění přesně podle Vašich představ a přání
     

Jak to děláme

Čištění dlažeb a spár je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid a čištění podlah máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu i za jediný den.

Na čištění dlažeb a spár je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Čištění a renovaci povrchů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání