SlužbyPro Logo
Čištění mramorových podlah

Mramorové podlahy v domech nám už jsou v dnešní době dobře známé a můžeme se tak s nimi setkat stále na více místech. Proč by ne, mramor je luxusní materiál a například v chodbách vypadá oproti jiným povrchům naprosto skvěle.

A protože mramorové podlahy nepatří mezi nejlevnější materiály, snaží se každý majitel jejich původní stav co nejdéle udržet. Obraťte se proto na nás a o odborné a důkladné čištění mramorových podlah budete mít postaráno.

Zajistíme vám hloubkové důkladné čištění vašich mramorových podlah, odstraníme z nich fleky, skvrny, vodní kámen, vyčistíme i spáry a opravíme i prasklinky. Ve finále Vaše mramorové podlahy napastujeme, navoskujeme a naimpregnujeme. Přesvědčte se sami, jak budou vaše mramorové podlahy zrenovované, čisté, lesklé a voňavé. A hlavně ušetřete peníze díky hloubkovému čištění s dlouhodobým efektem.

Vaše výhody

  • důkladné a rychlé čištění
  • obnovení původní barvy a lesku
  • hloubkové čištění odstraňující i starší nečistoty a skvrny
  • ochrana před dalším rychlým znečištěním
  • renovace a prodloužení životosti mramoru
  • garance Vaší spokojenosti
     

Jak to děláme?

Čištění mramorových podlah je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid a čištění podlah máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu i za jediný den.

Na čištění mramorových podlah je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Čištění a renovaci povrchů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání