SlužbyPro Logo
 Impregnace podlah a schodišť

Pokud máte pocit, že vaše podlahy ztrácí barvy, šednou nebo se stále více špiní, věřte, že to nemusí být trvalý stav. Zavolejte nám a využijte naší služby renovace, čištění a impregnace povrchů podlah a schodišť a budete překvapeni, jak po naší péči vaše "stará" podlaha zkrásní.

V rámci renovace se zaměřujeme na hloubkovou péči o Vaše povrchy, a to jak v interiéru vašeho domu, tak i před ním v exteriéru. Zrenovujeme, vyčistíme a naimpregnujeme vaše podlahy, venkovní terasy, schodišztě í dlažbu. Konečně budete moct říct dost neustálému pracnému mytí, drhnutí a čištění, které nepřinášelo efekt.

Díky hloubkové péči se dostaneme i do hlubších vrstev materiálů podlah a schodišť a můžeme je tak vyčistit práve unitř jejich materiálů. To vám v budoucnu přinese méně častné zanášení nečistotami a mastnostami i jejich snazší čištění.

Vaše výhody

  • ošetření materiálů schodišť a jeho ochrana
  • zamezení rychlému znečišťování 
  • ochrana před poškozením materiálů schodišť
  • oddálení dalšího nutného čištění
  • šetrný přístup k materiálům
  • garance spokojenosti
     

Technika impregnace podlah a schodišť

Impregnace podlah a schodů ve Vaší domácnosti, bytě, domě, kanceláři je prováděn různými metodami dle typu úklidu a různých typu povrchů. Naše metody se zakládají na kvalitních a prověřených úklidových prostředcích s použitím moderní a účinné úklidové techniky renomovaných značek.

Naše firma je držitelem certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Impregnace a voskování či nátěry podlah je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem často nabízenou službou. NebudemeVás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Impregnace, voskování či nátěry podlah a schodišť Vašich prostor může být úkon na jeden a leckdy i více dnů. Je velice důležité říci, že námi zaslaný a kalkulovaný předběžný počet hodin vychází z našich dlouholetých zkušeností a ve většině případech se nám daří avizované časové rozmezí dodržet. Jsou však vyjímky, které je potřeba vzít v potaz a stává se, že naši pracovníci Vás mají povinnost upozornit na případný nárůst ceny.

Impregnace laminátových podlah

Laminátová podlaha není nezničitelná. Mohou ji poškrábat kovové nohy nábytku, kamínky, židle na kolečkách, poškodit těžké nebo padající předměty. Takovým způsobem poškozenou laminátovou podlahu nelze ani povrchově 100% opravit (renovovat), což při dřevěné podlaze není problém. Proto je zapotřebí ji udržovat naimpregnovanou. 

Impregnaci laminátových podlah lze realizovat přípravky na bázi vody. Vosky na bázi vody vytvářejí na laminátových podlahách leštitelný ochranný protiskluzný film. Chrání podlahu před předčasným opotřebením a dodávájí jí hedvábný lesk. Je velice důležité řicí, že impregnační emulze na laminát a plovoucí podlahu mají naprosto odlišné složení než-li impregnace a vosky na dřevěné podlahy.

Impregnace a voskování dřevěných podlah lze realizovat přípravky na bázi rozpouštědel. Vosky na bázi rozpouštědel vytvářejí na dřevěných podlahách tvrdý ochranný film, který je snadno leštitelný. Výborně se čistí a obnovují poškozené nebo opotřebované povrchy. Doba schnutí impregnačních nátěrů je cca 5hod. Plná zatížitelnost povrchu (např. Přesuny nábytku, vytírání atd.) je doporučena po 24 hodinách.

Impregnace podlah Linoleum, Marmoleum, PVC

Impregnace (polymerizace) podlah Linoleum, Marmoleum, Novilon, Artoleum, CV, PVC aj. elastických podlahovinzabraňuje před nadměrným opotřebením a ušpiněním. Díky povrchové úpravě a vrstvě získá podlaha také vlastnosti proti uklouznutí a mnohem lépe se udržuje v čistotě. Základem procesu je velmi důkladné mechanické očištění podkladu případné odstranění starých polymerů – strhávačem vosků, neutralizace a vyschnutí, nanesení ochranné polymerové vrstvy.

Impregnace a voskování podlah velmi učině předchází obrušování podlah od písků, prachu, pylu, otěrem při chůzi, a jiných nečistot. Tím vznikají mikropory do kterých se dostává nečistota , která se velmi špatně odstraňuje. Tímto vlivem se podlaha stává matná, mění se barva a velmi špatně se čistí. Toto vše pravidelná péče a celoroční údržba vyřeší v předstihu a ke spokojenosti obou stran. 

Nano impregnace dlažby a spár

Nano impregnace podlah a schodů metodou NANOENERGY© s hydrofóbním a nepřilnavým efektem okamžitě reaguje a přilne dokonale k povrchu. Impregnace má superhydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled.

Díky metodě NANOENERGY© dochází ke spojení nanočástic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nanoformovaný povrch zůstává ovšem paropropustný – má možnost „dýchat“. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, oleofobní a acidofobní úpravu povrchu.

Ochrana a impregnace schodů a schodišťových podest

Impregnace kamenných schodů s použitím impregnačních nano tekutin nedochází k navoskování nebo potření povrchu nějakým lakem, ale k dlouhodobému zušlechtění povrchu. Životnost a trvanlivost nano povrchově ošetřených materiálů je díky zušlechtění povrchu mnohem delší. Je vytvořena ochrana proti poškození s anti-grafitti efektem.

Nano impregnace okamžitě reagují a přilnou dokonale k povrchu. Impregnace má superhydrofobní vlastnosti, odpuzuje nečistoty a zamezuje jejich přilnutí do struktury materiálu. Tím velmi zjednodušuje běžné čištění materiálů a významně prodlužuje jejich životnost a ylepšuje optický vzhled. Schod lze opticky upravit průhlednou (transparentní) impregnací či impregnací s tzv. zvýrazňujícím efektem či. tzv. mokrým efektem. Rozdíl je pak hlavně v době schnutí impregnační vrstvy.

DŮLEŽITÉ: Transparentní impregnace je pochozí cca do 2hod od aplikace a impregnace se zvýrazňujícím efektem cca za 24hod od provedení aplikace. V tomto případě dochází k rozdělení impregnovaných schodnic na dvě části a aplikace je prováděna v rozmezí cca 2-3dnů (dle množství schodů) na každé polovině vyčištěného schodu. Jedna polovina schodiště je tak vždy pochozí a není omezen provoz schodiště (např. domy bez výtahu).

Jak to děláme?

Impregnace podlah a schodišť je pro naši firmu díky naší technice a zkušenostem velmi často zajišťovanou službou. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a strojového úklidu podlah od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem a tak lze řicí, že se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid a čištění podlah máte postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice a profi přípravkům máte Vaši podlahu vyčištěnu, uklizenu a naimpregnovánu i za jediný den.

Na impregnaci podlah a schodišť je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Čištění a renovaci povrchů zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun

  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání