SlužbyPro Logo
Ekologický úklid

Milujete přírodu a dbáte na ní i při uklízení, ale co v případě, že úklid tentokrát potřebujete neuvěřitelně rychle a nevíte, kde ekologické úklidové prostředky sehnat?

V tomto případě je ani neshánějte a rovnou nám napište nebo zavolejte. V rámci služeb pro vaše pohodlí Vám rádi zajistíme i expresní ekologický úklid.

Při expresním ekologickém úklidu dbáme samozřejmě na rychlost a kvalitu úklidu. Především je ale pro nás na prvním místě právě ekologie. Uklidíme vám tak přípravky, které plně respektují přírodu a jsou vyrobeny minimálně z 98% přírodních látek. Na čistotu, lesk a vůni se tak můžete spolehnout.

Žádný zbytečný stres při shánění přípravků a rychlosti uklízení. Důvěřujte nám a dopřejte si pocit, že jste i při urgentním úklidu udělali maximum nejen pro vaší domácnost, ale i životní prostředí.

Vaše výhody

  • kvalitní úklid v souladu s přírodou
  • užívání přípravků nezatěžujících životní prostředí
  • dokonalá čistota a vůně domova
  • bez užití chemických preparátů
  • úklid se 100% zárukou spokojenosti
  • jemný a šetrný přístup k Vaší domácnosti

Jak to děláme?

Při expresním ekoúklidu požíváme jen přípravky, které jsou v souladu s přírodou a je v nich použito minimálně 98% přírodních látek. O kvalitu úklidu se v žádném případě nemusíte obávat. Jednorázový ekologický úklid vám přinese takovou čistotu vašeho domova, stejně jakoby byly použity klasické chemické přípravky.

Vyzkoušejte ekologický úklid alespoň jednou a přesvědčte se sami. Věříme, že i příště se na nás obrátíte.

Na kvalitě našich služeb si zakládáme, proto vždy odvádíme takovou práci, za kterou si plně stojíme, a se kterou bychom byli spokojeni i v našich domovech. V rámci našich služeb Vám zajistíme profesionální 100% úklid. 

Expresní ekologický úklid zajišťujeme prostřednictvím ekologických výrobků profesionálního čištění vyrobené z obnovitelných zdrojů surovin. Jedná se ekologické výrobky značek Ecover, Poliboy, Everstar s velmi lehkou odbouratelností, vyrobených z minimálně 98 % v přírodě dostupných surovin. Tyto výrobky nabízejí odpovědné ekologické chování, s maximálním ohledem na životní prostředí - s ohledem na život nás všech. Všechny tyto výrobky mají plnohodnotné vlastnosti a účinnost.

Úklidu věnujeme skutečně maximální péči a dbáme na detaily, které jsou pro dokonalý úklid vaši domácnost zcela zásadní. Při úklidu pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími a zároveň nejšetrnějšími čisticími prostředky, které pravidelně testujeme a zároveň sledujeme novinky na trhu, abychom Vám mohli dopřát tu největší péči, kvalitu a luxus. Zajímáme se i o vliv čisticích prostředků na daný materiál, který se v domácnostech nachází. 

Je u nás zcela nepřípustné, aby při úklidu došlo k poškození například jemného hedvábného koberce nebo k poškrábání lesklé kuchyňské linky. Vždy, než daný přípravek použijeme v domácnosti, projde řadou testů, abychom si byli jistí, jak na materiály reaguje a zda je skutečně nemůže poškodit.  

Stejně tak pečlivě vybíráme i naše spolupracovníky, kteří Vám uklízí. U nich hledíme především na spolehlivost, pečlivost i adekvátní zkušenosti. Před tím, než mohou uklízet domácnosti, projdou řadou školení, testů a kontrol, abychom si byli 100% jistí, že jsou těmi nejlepšími v oboru. 

Na náš úklid a služby se vždy můžete spolehnout.

Dostupnost služby

  • Expresní ekologický úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 24 hodin od Vaší objednávky.

Ceník expresního hloubkového úklidu

 Položka  Cena Poznámka
 Hloubkový úklid  199 Kč / hod * cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
 Doprava  300 Kč ** v rámci Prahy a regionálních poboček

Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků. Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání