SlužbyPro Logo
Generální úklid do 24 hodin

Ohlásila se nečekaná návštěva a Vy prostě máte tolik práce a zařizování, že pořádně uklidit už rozhodně nestihnete? Pamatujte, že nic není problém a vše má své řešení.

Zavolejte nám nebo nám napište a my Vám obratem zprostředkujeme expresní generální úklid, abyste mohli být v klidu. V rámci expresního generálního úklidu projdeme celý váš byt a uklidíme všechny místnosti od koupelny po ložnici, stejně jako se postaráme o dokonalou čistotu vašeho nábytku a spotřebičů.

Expresní úklid se od běžného úklidu liší jen rychlostí jeho realizace, v žádném případě neshledáte rozdíl v kvalitě úklidu. Váš domov samozřejmě provoníme, naleštíme a díky generálnímu úklidu i rozzáříme. Čím dříve se rozhodnete, tím větší časovou rezervu získáte.

Na vás zbudou už jen ty příjemné činnosti, mezi které expresní generální úklid nepatří.

Vaše výhody

  • detailní a pečlivý úklid celé domácnosti
  • čištění, mytí, vysávání nebo leštění podle Vašich pedstav
  • jemný a šetrný přístup ke všem materiálům ve Vaší domácnosti
  • garance spokojenosti
  • 100% profesionální a diskrétní přístup
  • komplexní úklid, který vydrží dlouhodobě

Jak to děláme?

Generální úklid je pro nás dlouholetou praxí. Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a zaměstnance atd. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a generálního úklidu od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý náš zaměstnanec a pracovník je plně proškolený dle našeho interního manuálu, protože podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou firmu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem. Takový generální úklid bytu 3+ kk tzn. kompletně vygruntovat včetně mytí oken zabere zhruba 12 až 14  hodin čistého času. Máte opravdu chuť celé dva dny strávit nad úklidem? Po pár hodinách začnete přemýšlet nad prioritami a méně důležité věci začnete vynechávat… S naší firmou máte o komplexní úklid postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte uklizeno v každém detailu, a to za jediný den. 

Na generální úklid je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům, a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za naši stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • Hloubkový úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 24 hodin od Vaší objednávky.

Ceník expresního hloubkového úklidu

 Položka  Cena Poznámka
 Hloubkový úklid  199 Kč / hod * cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
 Doprava  300 Kč ** v rámci Prahy a regionálních poboček

Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků. Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání