SlužbyPro Logo
Hloubkový úklid

Neuvěřitelně dlouho jste odkládali úklid vašeho domova až je najednou nutný přímo hloubkový úklid, a co víc, úklid je ještě nutný urgentně?

Nemusíte si brát kvůli úklidu dovolenou ani jím zbytečně trávit volné víkendy. Stačí, když nám zavoláte a my vám v rychlosti pošleme odborníka na expresní hloubkový úklid.

Váš byt tak uklidíme skutečně expresně a navíc se všem nečistotám podíváme důkladně na kloub. Díky hloubkovému úklidu navíc zajistíte, že váš domov bude dlouho ve skvělém a čistém stavu.

Při expresním hloubkovém úklidu se můžete rovněž spolehnout na kvalitu uklizení i naši rychlost. Vaši spokojenost předem garantujeme.

Těšte se z dokonale čisté domácnosti bez námahy.

Vaše výhody

  • rychlý a 100% kvalitní hloubkový úklid
  • perfektní odstranění starších nečistot
  • hloubkové čištění zamezující dalšímu brzkému znečištění
  • jemný a šetrný k ošetřovaným mateiálům
  • zajištění hygieničnosti a dokonalé čistoty
  • garance spokojenosti

Jak to děláme

Hloubkový úklid domácnosti je pro naši firmu "denní chleba". Nebudeme Vás zatěžovat povídáním o tom, jaké máme hospodyně a úklidové specialisty. Hlavní náplní této sekce je seznámit a detailně informovat našeho zákazníka o tom, jak bude skutečně probíhat celkový průběh jednání a úklidu od A-Z včetně doplňkových služeb. Tím hlavním důvodem je fakt, že každý zaměstnanec a pracovník naší firmy je plně proškolený dle našeho interního manuálu, neb podstata kvalitních a profi úklidových služeb naší firmy spočívá v metodách, přístupu, přípravcích a technickém zázemí firmy.

Jsme si vědomi, že pokud se Vám povede nalézt skutečně seriózní úklidovou agenturu, je jisté, že vše je samozřejmě o lidech - pracovnících, kteří k Vám přijdou a tím i potažmo o úklidové firmě jako takové, mají obě strany oboustranně vyhráno. Uvažujte o tom, jak jste třeba limitováni časem. Takový byt 3+1 kompletně vygruntovat včetně mytí oken zabere zhruba 12 až 14  hodin čistého času. Máte opravdu chuť celé dva dny strávit nad úklidem? Po pár hodinách začnete přemýšlet nad prioritami a méně důležité věci začnete vynechávat… Se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid postaráno. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte uklizeno v každém detailu, a to za jediný den.

Na úklid je vedoucí pracovník povinen dorazit ve smluveném čase včetně ostatních pracovníků. V případě zpoždění je povinen minimálně 20 minut předem klienta informovat o zpoždění. Každý pracovník úklidu či čištění je povinen sdělit klientovi / zákazníkovi své jméno a řádně se představit. Při požádání klientem je povinen přeložit občanský průkaz.

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Zajišťujeme úklid domácnosti několika celebritám i předním politikům, a jestliže oni nám umožní vstup do svého soukromí, nemusíte se obávat ani Vy. Veškeré důvěrnosti (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. Tyto skutečnosti neprobíráme ani v rámci firmy.

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Dostupnost služby

  • hloubkový úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • služby jsme připraveni zajistit do 24 hodin od Vaší objednávky

Ceník expresního hloubkového úklidu

 Položka  Cena Poznámka
 Hloubkový úklid  199 Kč / hod * cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
 Doprava  300 Kč ** v rámci Prahy a regionálních poboček

Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků. Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání