SlužbyPro Logo
Úklid po rekonstrukci

Známe to asi všichni, rekonstrukce bytu nebo domu se trochu protáhne a navíc po řemeslnících zbyde nepořádek. To by nebyl až takový problém, kdybychom zrekonstruované prostory nepotřebovali nutně užívat.

Nevěste hlavu ani v případě, že potřebujete začít ihned pracovat nebo máte neodkladnou návštěvu. Dejte nám vědět a my Vám v rámci služeb pro vaše pohodlí zajistíme i expresní úklid po rekonstrukci.

Při expresním úklidu dbáme na vaši spokojenost a hlavně na kvalitu úklidu. Nemusíte se obávat, že expresní úklid znamená jen zběžný úklid. I expresní úklid provádíme důkladně, přesně podle vašich přání a požadavků.

Neztrácejte tak čas dalším váháním a rozhodováním a zavolejte nám co nejdříve. Ušetříte si tak čas a hlavně zbytečné nervy.

Vaše výhody

  • navrácení Vaší domácnosti do původního stavu
  • dokonalý a pečlivý úklid od všeho nepořádku, který při rekonstrukci vzniká
  • rekonstruovaný a čistý uklizený byt zároveň
  • garance spokojenosti
  • úklid od profesionálů s letitou praxí
  • respektování materiálů a šetrný přístup k nim

Jak to děláme?

Na kvalitě našich služeb si zakládáme, proto vždy odvádíme takovou práci, za kterou si plně stojíme, a se kterou bychom byli spokojeni i v našich domovech. V rámci našich služeb Vám zajistíme profesionální 100% úklid. 

Úklidu věnujeme skutečně maximální péči a dbáme na detaily, které jsou pro dokonalý úklid vaši domácnost zcela zásadní. Při úklidu pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími a zároveň nejšetrnějšími čisticími prostředky, které pravidelně testujeme a zároveň sledujeme novinky na trhu, abychom Vám mohli dopřát tu největší péči, kvalitu a luxus. Zajímáme se i o vliv čisticích prostředků na daný materiál, který se v domácnostech nachází. 

Je u nás zcela nepřípustné, aby při úklidu došlo k poškození například jemného hedvábného koberce nebo k poškrábání lesklé kuchyňské linky. Vždy, než daný přípravek použijeme v domácnosti, projde řadou testů, abychom si byli jistí, jak na materiály reaguje a zda je skutečně nemůže poškodit.  

Stejně tak pečlivě vybíráme i naše spolupracovníky, kteří Vám uklízí. U nich hledíme především na spolehlivost, pečlivost i adekvátní zkušenosti. Před tím, než mohou uklízet domácnosti, projdou řadou školení, testů a kontrol, abychom si byli 100% jistí, že jsou těmi nejlepšími v oboru. 

Na náš úklid a služby se vždy můžete spolehnout.

Dostupnost služby

  • Hloubkový úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 24 hodin od Vaší objednávky.

Ceník expresního hloubkového úklidu

 Položka  Cena Poznámka
 Hloubkový úklid  199 Kč / hod * cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
 Doprava  300 Kč ** v rámci Prahy a regionálních poboček

Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků. Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání