SlužbyPro Logo
Úklid před/po stěhování

Plánovali jste změnit bydlení, ale nakonec plánovaná změna - prodej bytu nebo jeho koupě, proběhla rychleji než jste čekali? Vedle veškerého balení věcí a zařizování nutností se stěhováním spojených, už rozhodně není čas na úklid.

Ať už potřebujete expresně uklidit ve starém bytě pro nové majitele, nebo v novém bytě po nastěhování, spojte se s námi. Expresní úklid zvládáme na jedničku a pochopitelně vám jej expresně zajistíme.

V rámci expresního úklidu před nebo po stěhování uklidíme a vyčistíme rychle celý prostor Vašeho bytu. Nemusíte se obávat zapomenuté místnosti nebo jiné části bytu. Při expresním úklidu jsme maximálně pečliví a zároveň dbáme na vaši spokojenost.

Věnujte se v klidu nejdůležitějším nutnostem a v úklidu se svěřte do našich rukou.

Vaše výhody

  • rychlý a profesionální úklid v rámci Vašeho stěhování
  • uvedení bytu do původního nebo požadovaného stavu
  • příchod do připraveného prostoru pro Vás nebo budoucí obyvatele
  • přesný úklid podle Vašich představ
  • možnost věnovat se plně stěhování bez starostí s úklidem
  • vytvoření požadovaného zázemí

Jak to děláme?

Na kvalitě našich služeb si zakládáme, proto vždy odvádíme takovou práci, za kterou si plně stojíme, a se kterou bychom byli spokojeni i v našich domovech. V rámci našich služeb Vám zajistíme profesionální 100% úklid. 
 
Úklidu věnujeme skutečně maximální péči a dbáme na detaily, které jsou pro dokonalý úklid vaši domácnost zcela zásadní. Při úklidu pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími a zároveň nejšetrnějšími čisticími prostředky, které pravidelně testujeme a zároveň sledujeme novinky na trhu, abychom Vám mohli dopřát tu největší péči, kvalitu a luxus. Zajímáme se i o vliv čisticích prostředků na daný materiál, který se v domácnostech nachází. 
 
Je u nás zcela nepřípustné, aby při úklidu došlo k poškození například jemného hedvábného koberce nebo k poškrábání lesklé kuchyňské linky. Vždy, než daný přípravek použijeme v domácnosti, projde řadou testů, abychom si byli jistí, jak na materiály reaguje a zda je skutečně nemůže poškodit.  
 
Stejně tak pečlivě vybíráme i naše spolupracovníky, kteří Vám uklízí. U nich hledíme především na spolehlivost, pečlivost i adekvátní zkušenosti. Před tím, než mohou uklízet domácnosti, projdou řadou školení, testů a kontrol, abychom si byli 100% jistí, že jsou těmi nejlepšími v oboru. 
 

Na náš úklid a služby se vždy můžete spolehnout.

Dostupnost služby

  • Hloubkový úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 24 hodin od Vaší objednávky.

Ceník expresního hloubkového úklidu

 Položka  Cena Poznámka
 Hloubkový úklid  199 Kč / hod * cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
 Doprava  300 Kč ** v rámci Prahy a regionálních poboček

Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků. Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání