SlužbyPro Logo
Malířské a lakýrnické práce

Přestalo už vás bavit dívat se jen na bílé zdi, anebo naopak už vaše zdi nejsou tak bílé, jak bývávaly? Dodejte vašemu bytu opět zářivý lesk, čistotu a nový vzhled bez toho aniž byste museli hnout prstem.       

Zavolejte nám ještě dnes a sdělte nám své představy a přání  o obýváku nebo přebarvení staré skříně do trendy barvy a odstínu. Ostatní už zrealizujeme za Vás. Koupili jste si nové bytové doplňky a potřebujete, aby výmalba ladila? Přesně pro tyto situace tu jsme!                        

Staňte se vedoucím malířských a lakýrnických prací ve vaší domácnosti a kochejte se, jak krásně se rýsuje vaše představa. Iniciativě se meze nekladou. Hodinový manžel, specializovaný na malířské a lakýrnické práce, promění vaši představu ve skutečnost.

Spojte se s námi a přesvědčte se sami.

Vaše výhody

  • dokonalé a kvalitní vymalování
  • bez zbytečného zašpinění ostatních předmětů
  • namíchání barev a tónu dle Vašeho přání
  • provedení výmalby i nad nábytkem a ve špatně přístupných místech
  • možnost kompletního přelakování staršího nábytku
  • lakování a barvení všech možných částí Vaší domácnosti nebo nábytku

Jak to děláme?

Náš hodinový manžel se o malířské a lakýrnické služby ve Vaší domácnosti postará přesně podle Vašich přání a požadavků. Jsme připraveni Vám zajistit hodinového manžela, který bude vyhovovat charakteru a potřebám Vaší domácnosti. Před nástupem hodinového manžela jsou specifikovány základní podrobnosti a rozsah služeb.

Naši pracovnci mají praxi a zkušenosti v oblasti malířských a lakýrnických služeb a jsou průběžně školeni tak, aby byli připraveni ve Vaší domácnosti poskytovat služby na vysoké profesionální úrovni. Diskrétnost, mlčenlivost a trestní bezúhonnost jsou základním předpokladem spolupráce s každým našim pracovníkem.

Dostupnost služby

  • Službu Hodinový manžel zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí, Brno, Plzeň, Mělník, Česká lípa, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Děčín, Kladno, Benešov, Beroun
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník služby Hodinový manžel

Položka Cena 
1. hodina služby 250 Kč / hod*
2. a další hodina služby  220 Kč / hod*
Doprava 300 Kč / hod *

Materiál je účtován dle reálné spotřeby a nákladů. Minimální cena realizace zakázky činní 500 Kč bez DPH a nákladů na materiál a dopravu.        K ceně účtujeme soukromým zákazníkům sazbu 15 % DPH  a firmám 21 % DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání