SlužbyPro Logo
Ekologický úklid

 Zajímáte se o stav přírody a životního prostředí a přemýšlíte, jak dbát na ekologii i při uklízení a čištění domova?

V dnešní době už je totiž možné i čištění provádět ekologicky. Zavolejte nám a objednejte si jednorázový ekologický úklid, který vaše představy splní.                                            

Na stav životního přostředí nemusít dbát jen tříděním odpadu, ale i uklízením. Stačí, když nám jen sdělíte vaše přání a přesvědčení a zbytek necháte na nás. Plně respektujeme vaše přání, stejně jako životní filozofii, tudíž nemusíte mít obavy se nám s požadavkem na ekologický úklid svěřit.

Čeká vás nejen návrat do dokonale čisté domácnosti, ale i dobrý pocit, že jste přírodu nezatížili. Naši úklidoví specialisté sledují trendy, mezi něž patří i ekologický úklid a jsou schopni zvolit nejšetrější prostředek. 

Za zkoušku to určitě stojí.

Naše výhody

  • důkladný profesinální úklid Vaší domácnosti
  • zkušení, proškolení a prověření pracovníci
  • flexibilita, spolehlivost a profesionalita
  • služby dle Vašich přání a požadavků
  • garance 100%ní spokojenosti
  • školený a šetrný přístup ke všem materiálům a vybavení Vaší domácnosti
  • pojištění zodpovědnosti do výše 5 mil. Kč

Jak to děláme

Ekologický úklid zajišťujeme prostřednictvím ekologických výrobků profesionálního čištění vyrobené z obnovitelných zdrojů surovin. Jedná se ekologické výrobky značek Ecover, Poliboy, Everstar s velmi lehkou odbouratelností, vyrobených z minimálně 98 % v přírodě dostupných surovin. Tyto výrobky nabízejí odpovědné ekologické chování, s maximálním ohledem na životní prostředí - s ohledem na život nás všech. Všechny tyto výrobky mají plnohodnotné vlastnosti a účinnost.

Na kvalitě našich služeb si zakládáme, proto vždy odvádíme takovou práci, za kterou si plně stojíme, a se kterou bychom byli spokojeni i v našich domovech. V rámci našich služeb Vám zajistíme profesionální 100% úklid. Podstata kvalitních a profesionálních úklidových služeb naší společnosti spočívá současně v kvalitních a proškolených pracovnících a jejich osobním přístupu, certifikovaných pracovních metodách, otestovaných přípravcích a kvalitním technickém vybavení

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou zkušení, prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Veškeré důvěrné informace (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. 

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid postaráno přesně dle Vašich požadavků a představ. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte uklizeno v každém detailu, a to za jediný den.

Dostupnost služby

  • Generální úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin od Vaší objednávky.

Ceník služeb

 Položka  Cena  Poznámka
 Jednorázový / Sezonní úklid  od 220 Kč / hod  
 Generální úklid  od 220 Kč / hod  
 Úklid před / po stěhování  od 220 Kč / hod  
Hloubkový úklid od 220 Kč / hod  
Ekologický úklid  od 245 Kč / hod  
Doprava 350 Kč v rámci Prahy

* Cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků. Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků.
Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým klientům sazbu 15% DPH  a firmám 21% DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání