SlužbyPro Logo

Potřebujete zajistit kvalitní čištění a mytí oken a rámů včetně možné impregnace?

Koho by nezajímalo, jak jsou jeho okna a okenní rámy čištěny. Proto vám zde umožňujeme nahlédnout pod pokličku našich prací, abyste věděli co vše se s vašimi okny děje a jak k materiálům přistupujeme.

Mytí oken, čištění a impregnace rámů, parní čištění rámů a odstranění plísní, čištění parapetů, čištění žaluzií - hliníkových, dřevěných, bambusových, textilních ve vertikálním či horizontálním provedení, čištění předokenních rolet zajistíme prostřednictvím profesionální úklidové okenní techniky VILEDA, BAYERSAN a KARCHER a speciálních čistících, impregnačních prostředků.

 

Věříme, že i tyto informace přispějí k dobré spolupráci a vzájemné důvěře. Vaše okna i okenní rámy čistíme skutečně důkladně, avšak zároveň i šetrně.

Vaše výhody

  • dokonale čistá a průhledná okna
  • důkladné parní čištění oken včetně jejich rámů a parapetů
  • šetrný přístup k materiálům
  • zamezení dalšímu rychlému znečišťování
  • garance 100%ní spokojenosti
  • prodloužení životnosti materiálů

Jak to děláme?

Námi používané metody profesionálního čištění a mytí oken, rámů a žaluzií  jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných čistících a úklidových přípravků.

Mytí oken, mytí střešních oken, výškové mytí oken metodou Ergotec NINJA™ provádí naše firma rychlým a odborným způsobem bez znečištění okolního prostředí. Mytí oken po malířích či řemeslnících vyžaduje šetrné očištění stavebních nečistot speciálními žiletkami se speciálním držátkem. Při mytí oken automaticky provádíme čištění rámů včetně vnitřního parapetu. Jsme držiteli certifikátů získaných na základě absolvování školení v oblastech metodiky úklidu, čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, čištění a údržby podlah, dřevěných podlah, čištění a impregnace kůže, nano-čištění a nano-impregnace povrchů.

Pro kvalitní mytí oken  prostor a domácností jsou naši pracovníci vybaveni kvalitními úklidovými pomůckami a technikou. V jednoduchosti je krása a tak i naši pracovníci nemají víc než opravdu potřebují. Důležité je říci, že to málo co potřebují musí a je kvalitní a funkční pomůcka či technika.

Mytí oken a antibakteriální úprava prostřednictvím prostředků a tablet Unger včetně desinfekce rámů, redukce a odstranění plísní zajišťujeme kombinací fungicidních antibakteriálních přípravků a parního čištění a to zvláště v případě některých druhů penicilínů, Trichoderma viride, Aspergillus versicolor nebo Stachybotrys chartarum, které jsou typické pro vlhké byty.

Dostupnost služby

  • Služby mytí a impregnace oken zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí.
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48 hodin od Vaší objednávky.

Ceník mytí oken, čištění rámů a žaluzií

Položka Cena Poznámka
Mytí oken, čištění rámů a žaluzií 155 Kč / hod v rámci pravidelného úklidu
Větší plochy 15 Kč / m2  
Impregnace oken a rámů 85 Kč / m2 cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků
Doprava 350 Kč v rámci Prahy - nezapočítává se do pravidelného úklidu

Jednotkové ceny jsou uvedeny bez DPH. Výše DPH činní 15% pro domácnosti nebo 21% pro firmy.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání