SlužbyPro Logo

Zavolejte nám nebo jednoduše vyplňte rezervační formulář a máte po starostech. My se již o vše potřebné postaráme. Pošleme Vám orientační kalkulaci a vybraný termín Vám obratem písemně nebo telefonicky potvrdíme.

Pokud si něčím nejste jisti – kdykoliv nás telefonicky kontaktujte. Náš specialista s Vámi projde Vaši poptávku, vysvětlí Vám všechny vaše dotazy, vyplní společně s Vámi termínovou rezervaci a postará se, aby náš úklidový tým byl v daném termínu připraven.

V týdenním předstihu před termínem Vašeho vánočního úklidu se s Vámi spojí náš pracovník zákaznického oddělení a dohodne s Vámi konkrétněji požadovaný rozsah úklidu a včetně požadovaných doplňkových služeb jako je mytí oken, čištění spotřebičů apod.A pak již to nechte na nás. 

Jsme tu pro vás a pro vaše pohodlí.

Naše výhody

  • důkladný profesinální úklid Vaší domácnosti
  • služby dle Vašich přání a požadavků
  • garance 100%ní spokojenosti
  • zkušení, proškolení a prověření pracovníci
  • flexibilita, spolehlivost a profesionalita
  • školený a šetrný přístup ke všem materiálům a vybavení Vaší domácnosti
  • pojištění zodpovědnosti do výše 5 mil. Kč

Jak pracujeme

Předvánoční sezónní úklid domácnosti je pro naši firmu periodicky opakující se záležitostí a pro řadu našich klientů důvod nás opět kontaktovat. Podstata kvalitních a profesionálních úklidových služeb naší společnosti spočívá současně v kvalitních a proškolených pracovnících a jejich osobním přístupu, certifikovaných pracovních metodách, otestovaných přípravcích a kvalitním technickém vybavení.

Úklidu věnujeme skutečně maximální péči a dbáme na detaily, které jsou pro dokonalý úklid vaši domácnost zcela zásadní. Při úklidu pracujeme jen s těmi nejkvalitnějšími a zároveň nejšetrnějšími čisticími prostředky, které pravidelně testujeme. Zároveň sledujeme technické novinky na trhu, abychom Vám mohli dopřát tu největší péči a kvalitu. 

Můžete se spolehnout, že všichni naši zaměstnanci, kteří k Vám přijdou na úklid jsou zkušení, prověření, bezúhonní a spolehliví lidé. Veškeré důvěrné informace (osobního i obchodního charakteru), se kterými se pracovník setká, zůstávají pouze mezi ním a Vámi. 

Naše firma je plně pojištěna u České pojišťovny do výše krytí 5 miliónů korun případné způsobené škody. Každý pracovník je povinen vedení naší firmy nahlásit případnou způsobenou škodu a následně budeme s Vámi za stranu vedení firmy řešit kompenzaci či pojistnou událost.

Se Službami pro Vaše pohodlí máte o komplexní úklid postaráno přesně dle Vašich požadavků a představ. Díky zkušeným pracovníkům, profesionálním pomůckám a úklidové technice máte uklizeno v každém detailu, a to za jediný den.

Dostupnost služby

  • Vánoční sezonní úklid zajišťujeme v následujících regionech: Praha a okolí
  • Služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin od Vaší objednávky.

Ceník služeb

 Položka  Cena  Poznámka
 Jednorázový / Sezonní úklid  od 220 Kč / hod  
 Generální úklid  od 220 Kč / hod  
 Úklid před / po stěhování  od 220 Kč / hod  
Hloubkový úklid od 220 Kč / hod  
Ekologický úklid  od 245 Kč / hod  
Doprava 350 Kč v rámci Prahy

* Cena za 1 pracovníka včetně úklidové techniky a prostředků. Konečná cena úklidu je stanovena dle rozsahu a počtu pracovníků.
Minimální cena realizace zakázky činní 1 500 Kč bez DPH a nákladů na dopravu. K ceně účtujeme soukromým klientům sazbu 15% DPH  a firmám 21% DPH.

Kontakt

SlužbyPro, s.r.o.
Dr. Jiří Vychodil

Mobil: +420 724 11 99 46
Email: info@sluzbypro.cz

IČ: 28540085
DIČ: CZ 28540085

Napište nám

Jméno a příjmení
Vyplňte prosím údaj.

Email(*)
Vyplňte prosím email.

Telefon(*)
Vyplňte prosím údaj.

Zpráva(*)
Vyplňte prosím údaj.

Ověřovací kód(*)
Ověřovací kód
Chybné zadání